Regulamin Hostelu Pracowniczego

 1. Recepcja i biuro główne znajduje się przy ul. Gabriela Władysławskiego 14 81-259 Gdynia, czynna w godzinach 8.00-20.00
 2. Doba hotelowa zaczyna się o 16, a kończy o 11 dnia następnego.
 3. Klucze do pokoi dowozimy na miejsce gdzie goście są meldowani na dane firmy.
 4. Hotel nie pobiera danych osobowych pracowników firm.
 5. Firma dokonująca rezerwacji ponosi pełną odpowiedzialność za swoich pracowników.
 6. Firma dokonująca rezerwacji ponosi koszty wymiany, napraw zniszczeń dokonanych przez swoich pracowników.
 7. W przypadku konieczności wyłączenia uszkodzonego pokoju z użytku firma z której pracownicy wyrządzili szkody ponosi koszty wyłączenia pokoju ze sprzedaży.
 8. Hostel nalicza opłaty tylko i wyłącznie za pełne tygodnie od poniedziałku do poniedziałku bądź od niedzieli do poniedziałku.
 9. Wynajmujemy pokoje, a nie łóżka. W gestii wynajmującego jest zgłaszanie jak ktoś z pokoju wyjeżdża i nie wraca. W tej sytuacji hostel postara się zamienić pokój na mniej osobowy, aby wszystkie łózka w pokoju były zajęte. Nie poinformowanie skutkuje naliczaniem opłat za pełny pokój. Nie jesteśmy jasnowidzami żeby się domyślać czy w pokoju trzyosobowym są trzy osoby czy dwie.
 10. Po zakończonym pobycie klucze należy zdać umawiając się z pracownikiem hostelu telefonicznie bądź na recepcji w 81-259 Gdynia ul. Gabriela Władysławskiego 14.
 11. Nie poinformowanie o opuszczeniu hostelu i brak zdania kluczy będzie skutkował dalszym naliczaniem firmy za zajmowane miejsca.
 12. Hostel sprzątany jest od poniedziałku do soboty włącznie. Sprzątane są części wspólne tj, korytarze, kuchnia, łazienki, toalety. Pokoje są sprzątane średnio raz na dwa tygodnie wraz ze zmianą pościeli, gdyż szanujemy Państwa prywatność chyba, że na życzenie mieszkańców.
 13. W razie potrzeby wymiany pościeli prosimy o kontakt z recepcją pod numerem tel. 534 319 059. Pościel jest wymieniana średnio co dwa tygodnie,( gdy jednak zaistnieje potrzeba szybszej wymiany pościeli ze względu np: na rotację pracowników, poplamienia hotel pobiera opłatę 30zł za wymianę jednego kompletu pościeli.
 14. Na terenie hostelu obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów pod karą grzywny 1000zł. Papierosy można palić tylko na zewnątrz hostelu. We wszystkich pokojach i łazienkach są zainstalowane czujniki dymu i ze względów PPOŻ kary są surowo egzekwowane.
 15. Zakaz wrzucania jedzenia, ręczników papierowych i tym podobnych do toalet.
 16. Dokonanie rezerwacji jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu oraz warunków zakwaterowania.
 17. Anulowanie rezerwacji w dniu przyjazdu bądź do cztery dni przed przyjazdem skutkuje obciążeniem firmy za pełny pierwszy tydzień.
 18. Nie poinformowanie hostelu o braku przyjazdu na dokonaną rezerwację skutkuje obciążeniem firmy za pełny pierwszy tydzień.
 19. Obowiązuje zakaz wprowadzania do obiektów osób trzecich. Jeśli osoby trzecie zostaną wprowadzone przez pracowników firmy i wyrządzą szkody firma z której pracownicy wprowadzili osoby trzecie zostanie obciążona kosztami remontów bądź napraw oraz będzie obciążona za doby w których pokoje były wyłączone ze sprzedaży.
 20. Hostel oraz pracownicy hostelu nie są detektywami i nie dochodzą kto wyrządził szkody. Obciążana jest firma z której pracownicy wyrządzili szkody i w gestii firmy jest ustalenie, który z pracowników wyrządził szkody, hostel w miarę możliwości może pomóc.
 21. Do szkód nie wlicza się połamanych szczebelków łóżek pod materacem, to się zdarza i prosimy o zgłaszanie, to personel hostelu wymieni na nowe.
 22. Jest kategoryczny zakaz używania w pokojach swoich: piecyków, mikrofalówek, czajników, farelek i sprzętów do tego podobnych ze względu na przepisy PPOŻ. Karą za złamanie zakazu jest kara w wysokości 1000zł.
 23. Cisza nocna obowiązuje od 22.00-06.00. Pokój który będzie zakłócał ciszę nocną zostanie wydalony z hostelu w trybie natychmiastowym.
 24. Pracownicy którzy dopuszczą się urządzenia libacji alkoholowej (pokój, bez dochodzenia kto? ) firma zostanie obciążona karą grzywny w kwocie 1000 zł.
 25. Firma dokonująca rezerwacji automatycznie wyraża zgodę na przetwarzanie oraz przechowywanie swoich danych przez hostel i jego pracowników.
 26. Wszystkie awarie i niedogodności prosimy zgłaszać po numerem telefonu 534 319 059, postaramy się je usunąć jak najszybciej gdyż zależy nam na waszym komforcie.
 27. Oferta z góry opłacona jest ofertą bezzwrotną.
 28. Prosimy dbać o czystość. To jak macie w pokoju świadczy o tym jak macie w domu.